Дуже висока якість , подобається.Ціна смішна.
Прийшла зовсім не по розміру
Все ок
Все прошло так як має бути.Задоволений всім.Дякую продавцю!
Дякую, дуже гарний товар, якість чудова, ввічливий продавець, доставили вчасно і швидко зв'язалися одразу
Дуже висока якість , подобається.Ціна смішна.
Прийшла зовсім не по розміру
Все ок
Все прошло так як має бути.Задоволений всім.Дякую продавцю!
Дякую, дуже гарний товар, якість чудова, ввічливий продавець, доставили вчасно і швидко зв'язалися одразу