Сейчас у компании нерабочее время. Заказы и сообщения будут обработаны с 08:00 ближайшего рабочего дня (завтра, 25.06)
Все ок, тільки вушок немає.
Вже не вперше замовляю головні у даного продавця/виробника!Завжди задоволений якістю товару і обслуговування!Рекомендую!!
Кепки прийшли чудові, якість,розмір просто супер, раджу
Все ок, тільки вушок немає.
Вже не вперше замовляю головні у даного продавця/виробника!
Завжди задоволений якістю товару і обслуговування!
Рекомендую!!
Кепки прийшли чудові, якість,розмір просто супер, раджу